Miluji záhadno, Dhampíry, Moroje a Vampíry ♥...

18. září 2010 v 19:34 | Daren ♥.. |  Daren
Ahoj. Tak vás vítám u sebe na blogu www.daren-unavailable-alone.blog.cz. Jmenuji se Daren a budu vás provázet tímto blogem. Mou velikou vášní je psaní: písniček, básniček, příběhů a dalších věcí. Miluji záhadno, Dhampíry, Moroje a Vampíry.
Tento blog není mým prvním blogem. Před tímto webem jsem měla stránku: www.the-wampire-saga.blog.cz. Byly to stránky o Twilight Saze. Jenže mi odpadl net a já jsem toho spoustu zameškala a tak jsem se musela s blogem rozloučit. Bylo mi to sice líto, ale zase jsem si pak řekla že život jde dál a tak jsem to nakonec zvládla, to přestěhovat se. Nechávám si jen jeden spřátelený blog a tím je www.ve-runka.blog.cz (Moje zlaťoučká Ronnie :))..
Na tomto blogu najdete tedy můj spisovatelský kousek (již brzy), Moje oblíbené knížky a filmy, které stojí za přečtení nebo za zkouknutí. Najdete tu i minimálně něco o anime + nějaké obrázky. Postupem času se blog určitě rozroste.
Proč tento název blogu ? Daren je má přezdívka a to unavailable-alone znamená nerozhodnost sama, přesný popis mé osoby :D...
Blog oficiálně otevírám dne 18. září 2010. Doufám že se vám tu bude líbit. A pokud máte zájem o SB, stačí napsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama