DIARY: Náladička na píču..

8. října 2010 v 22:26 | Nedostupá Darenka ♥ Píše... |  Diary
Ahoj. Zase docela náladička na píču..:D Naštěstí mi to teď zpravila má kamarádka Zuzka. Všichni okolo mě zaláskovaný a já nemohla zůstat vyjimkou. Nebo vlastně zamilovaný, to ne.. ale zamilovaný vlastním způsobem :D..

Nj.. tak mám new dessing :) Je na něm můj sladký Jayk3m.. ale do neděle bude jiný..tenhle je jen provyzorní.. je celkem nepovedenej, až na ten černej pás dole.. ten se mi zdá celkem luxusní..:) Tento textař a zpěvák.. rapuje stylem EmoRap.. Znáte od něj songy např. Alanis, Chceš se zasmát nebo také Neříkej nic ♥..

Mmm co dál..? Neska sme prodávali ve škole sváči. Měli jsme 899,- takže nám to vyšlo přesně na korunu..:) + smaženka a tribitka..:D Neska sme nejvíc chcípaly o češtině. Nás učitel je fkt vtipnej..:D Sme neska předváděli scénky. Prej: R. "Jo a co to mělo bejt, minule jak si dorazila domů ožralá..?" A. "To sis mě musela splíst s brácho, to víš identická dvojčata".. no chcípali sme..

Zítra do Kopidlna, na kvítek.. podívat se na školu a tak :D.. Třeba přejdu na jinou.. ne vtip, bych ty svoe milovaný lásky, zaboha nedokázala opusit.. No nic, asi ještě přidám nějaký song..:) a půjdu spát. Zítra vstávám v půl 7.. do toho Kopidlna..:D Pa..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama