Touha po Lásce..

26. října 2010 v 23:46 | Andie Freedom |  Jednorázovky
Po dlouhé době jsem byla u své nejlepší kamarádky. Povídaly jsme si úplně o všem, až na konec padlo i naše nejoblíbenější téma: KLUCI.
"Po čem vlastně ty toužíš ?" zeptala se Alex, má nejlepší kamarádka.
"Víš, já bych chtěla kluka, který mě obejme, když budu potřebovat. Kluka, který, když je mi mizerně, tak se mi podívá do očí a řekne, že mě má rád. Toužím po jemných polibcích, po důvěře, smíchu, ale i po menších hádkách. Toužím najít kluka, který mě bude brát takovou jaká jsem a nebude mě chtít jakkoliv předělávat. Chtěla bych vážnější vztah, ne kluka na týden. Jo, ale takový se opravdu jen těžko hledá. Myslím, že ani žádný takový neexistuje." Ukončila jsem svůj sloh na téma touha, kývla směrem k Alex na znamení, aby mi i ona pověděla po čem zrovna touží.
"Já chci adrenalin", odbyla mě. Jako vždy.
"Musím jít ségra", oznámila jsem směrem k ní.
"Tak pa Iss". Doopravdy se jmenuji Isabel, ale jedině ona mi říkala Iss nebo Bells. Moje pravé jméno je prý na ní moc dlouhé. Popadla jsem svůj batoh a sešla dolů ze schodů, ven.

Cestu domů mám přes celé město a autobus mi ujel. Domů jsem tím pádem došla až v osm hodin večer, a tak jsem rovnou zalezla do koupelny a vysprchovala se. Pak jsem vyšla do pokoje a nehodlala jsem z něj už dnes vylézt.
Otevřela jsem okno dokořán a pohlédla ven, na úplněk. Dnes byl pátek třináctého, a také úplněk, rozhodně magie.
Vzpomněla jsem si na to, co jsme probíraly před hodinou s Alex. Moc jsem po tom, co jsem řekla, toužila.
"Na tenhle úplněk kouká i můj budoucí kluk, má budoucí láska. Snad jsem se v tom, co jsem chtěla, nespletla." Zašeptala jsem a hned jsem si šla lehnout do postele. Přikryla jsem se peřinou a po chvíli usnula.

Tak snad jednou.

THE END !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kač_én:]♥ Tvé Sb♥ Kač_én:]♥ Tvé Sb♥ | Web | 27. října 2010 v 13:19 | Reagovat

To je krásný! (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama