Books

Vampírská Akademie 1, 2, 3, 4, 5...

18. září 2010 v 20:16 | Daren ♥..
Tak mám tu pro vás návrh na jednu knížku. Tato knížka se skládá z pěti dílů (u nás zatím vyšla naposled 4, pátý díl vychází v listopadu 2010). Druhý díl nese název - Mrazivý polibek, trojka má název - Stínem políbená. Čtyřka nese název - Krvavý slib a nakonec pětka výjde s názvem Spoutáni magii.
Hlavní hrdinkou této knihy je Rose. Má jednu jedinečnou kamarádku Lissu, královskou princeznu. V této knize objevíte přátelství, lásku, nenávist, smutek, vše co si jen budete přát.
Rose je od začátku zamilovaná do svého učitele Dimitrie. On jí její city sice opětuje, ale jejich vztah je velice složitý. Nemůžou spolu chodit už kvůli věkovýmu rozdílu, ale hlavně kvůli tomu, že až Rose projde maturitou stane se strážkyní Lissy a Dimitrij také. Jak to nakonec dopadne, dozvíte se když si přečtete všech pět dílů.

BTV: Já zkončila u třetího dílu. Čtvrtý si musím ještě dokoupit a pátý ani nevyšel. Takže i já nevím jak to nakonec dopadne. Podle mě je toto nejlepší kniha a u mě předčila i Twilight Sagu a to je co říct. 
 

Reklama