Jednorázovky

Přítel...?

7. listopadu 2010 v 23:11 | Andie Freedom
Kousek jednoho rozepsaného příběhu.. pro kámoše..:D Sem mu to slíbila..

Otočila jsem pohled k němu, podívala jsem se do jeho hlubokých očí.. usmál se na mě svým krásným úsměvem.. Trávila jsem s ním každou hodinu, minutu,vteřinu.. Byl to přítel, který mě odváděl od ohavného světa. Od světa, kde jsem už nechtěla být. Jen na malí moment jsem se otočila jinam a když jsem pohled na něj zase vrátila už tam nebyl. A právě v tuto chvíli jsem si uvědomila že už je pozdě. Pozdě na to říct "Mám tě ráda". Uvědomila jsem si, že už ho nikdy neuvidím..

Názory..? Líbí..? Co myslíte..?

Touha po Lásce..

26. října 2010 v 23:46 | Andie Freedom
Po dlouhé době jsem byla u své nejlepší kamarádky. Povídaly jsme si úplně o všem, až na konec padlo i naše nejoblíbenější téma: KLUCI.
"Po čem vlastně ty toužíš ?" zeptala se Alex, má nejlepší kamarádka.
"Víš, já bych chtěla kluka, který mě obejme, když budu potřebovat. Kluka, který, když je mi mizerně, tak se mi podívá do očí a řekne, že mě má rád. Toužím po jemných polibcích, po důvěře, smíchu, ale i po menších hádkách. Toužím najít kluka, který mě bude brát takovou jaká jsem a nebude mě chtít jakkoliv předělávat. Chtěla bych vážnější vztah, ne kluka na týden. Jo, ale takový se opravdu jen těžko hledá. Myslím, že ani žádný takový neexistuje." Ukončila jsem svůj sloh na téma touha, kývla směrem k Alex na znamení, aby mi i ona pověděla po čem zrovna touží.
"Já chci adrenalin", odbyla mě. Jako vždy.
"Musím jít ségra", oznámila jsem směrem k ní.
"Tak pa Iss". Doopravdy se jmenuji Isabel, ale jedině ona mi říkala Iss nebo Bells. Moje pravé jméno je prý na ní moc dlouhé. Popadla jsem svůj batoh a sešla dolů ze schodů, ven.

Cestu domů mám přes celé město a autobus mi ujel. Domů jsem tím pádem došla až v osm hodin večer, a tak jsem rovnou zalezla do koupelny a vysprchovala se. Pak jsem vyšla do pokoje a nehodlala jsem z něj už dnes vylézt.
Otevřela jsem okno dokořán a pohlédla ven, na úplněk. Dnes byl pátek třináctého, a také úplněk, rozhodně magie.
Vzpomněla jsem si na to, co jsme probíraly před hodinou s Alex. Moc jsem po tom, co jsem řekla, toužila.
"Na tenhle úplněk kouká i můj budoucí kluk, má budoucí láska. Snad jsem se v tom, co jsem chtěla, nespletla." Zašeptala jsem a hned jsem si šla lehnout do postele. Přikryla jsem se peřinou a po chvíli usnula.

Tak snad jednou.

THE END !
 
 

Reklama