News

HIATUS: Na dobu neurčitou..

8. listopadu 2010 v 0:22 | Andie Freedom

Ahoj. Dnes se hlásím něco popůlnoci.. abych vám jen oznámila, že zřejmně dávám HIATUS. Teď ne že bych na blog neměla čas, ale nějakou dobu to nebudu zvládat. Proč..? Ví jen moje Ronnie. Nevím jestli tu zde bude něco přibívat, ale alespoň na týden si musím dát oddych. Od blogu, od grafiky.. Sb ndmažte si mě.. Teda Ronnie nemaž si mě =o*.. Pa...

BTW. tak moje rozhodnutí bylo zřejmně moc unáhlené,
a takže Hiatus padá.. ale jen napůl..

Dospělost..?

1. listopadu 2010 v 16:32 | Andie Freedom
Dospělost..? Když už se řekne dospělost, většina neví o co jde. Za dospělého člověka, většina lídí považuje osoby, které dosáhly 18 let. Jenže tomu tak není. Já osobně považuju dospělého člověka takového: Nezáleží na tom kolik dané osobě je let, ale záleží spíše na tom jak se člověk chová a má-li to v hlavě srovnané. Dospělí člověk může tedy být i ten co dosáhl teprve 15 let.. V dospělosti by se nemělo řešit, pomlouvání, drby,.. Dospělí člověk by si měl vždy vše promyslet. Nejednat ukvapeně apod. V dospělosti by si měl člověk vždy vše pořádně rozmyslet, než něco udělá.. podle mě tohle je dospělost.. co si myslíte vy..?

Hodnocení od ~ www.the-vampire-diaries2.blog.cz..

30. října 2010 v 10:52 | Andie Freedom
Tak moje první hodnocení blogu. Na to že blog mám necelé dva měsíce tak to hodnocení je víc než dobré :)).. Menu určitě zlepšim, ale s návštěvkou nic neudělám.. Nejsem jeden z těch blogů co by chtěl za den 100 návštěv.. :))..

Design 10/10
Design máš moc pěkný .. Moc se mi líbí to: Believe in LOVE ...

Menu 9/10
Menu je hezké ale moc se mi tam nehodí ty popisky.

Obsah - články 9/10
Někdy jo někdy ne ale více než ne :D.

Návštevnosť 7/10
Noo .. mohla by být trochu větší:)

Celkový dojem 7/10
To menu bych upravila a návštěvnost zvedla:).

Spolu: 42/50

Chceš také ohodnotit blog? tak klikni SEM!

TÉMA TÝDNE: Halloween...!

28. října 2010 v 11:51 | Andie Freedom
Téma tohodle týdne..? Halloween. Já mám tento svátek obzvlášť ráda, no řekněte sami, horory, dýně a ostatní stašidelný zvyklosti. Když jsem, se podívala co je za téma dnes, musela jsem rozhodně napsat pár slov.
Halloween je svátek, který jak všichni víte pochází z Ameriky. To se děti převléknou za různé střašidelné masky a chodí, k domu od domu, žebrat různé sladkostiské rebublice. Unás v ČR se tento svátek nijak moc neslaví, ale i tak můžete někdy vidět, různé pochody.
Nejhlavnějšími znaky Hallowenu..? Jsou určitě dýně. To děti i dospělí vezmou velikou dýni a vydlabou jí, až vznikne např obličej. Dalším znakem jsou už zmiňované masky a  sladkosti.
Bylo by vskutku užasné, kdyby se i u nás Halloveen slavil. Halloween je den kdy se může strašit.. tak proč ne u nás..?

Vyberte: Na příští dessing..

6. října 2010 v 20:35 | Nedostupá Darenka ♥ Píše...
Našla jsem čtyři luxusí obrázky a jeden z nich bude na příštím dessingu..
Je jen na vás, který pict vyberete.. Mě se líbí všechny čtyři.. a proto se ptám zrovna vás.. pište do komentářů, je jen na vás z čeho bude další dessing, yes?..

 ○ 

 
 

Reklama